לייעוץ ומידע

שדה חובה

טיפול במגופים לתעשיית הנפט

טיפול במגופים לתעשיית הנפט

טיפול ושיפור ביצועים במגופים לתעשיית הנפט והגז

טיפול במגופים לתעשיית הנפט

חברת Val-Tex מטקסס - ארה"ב,  מייצרת ומפיצה חומרי איטום וסיכה תעשייתיים, כמו גם מוצרים נלווים, כגון ציוד שימון ואביזרים לתעשיית הנפט והגז. 


מוצרי החברה בעלי ערך מוסף ומאפשרים פעולה אופטימלית בתהליכים מורכבים בתעשיית הגז והנפט העולמית.


חברת Val-Tex פתחה כמוצר הכתר שלה את- Valve-flash -  מוצר זה מאפשר לשטוף את המזהמים, את תוצרי החמצון ואת האטמים שייבשו ואינם ממלאים עוד את ייעודם ומשחרר מגופים תקועים ויחד עם חומר האטימה הבונה מחדש באמצעות הזרקה מבחוץ את האטמים - פתרון זה מהווה פריצת דרך משמעותית וחסכונית לטיפול מונע וקבוע במגופים המוצבים בתעשיית הנפט והגז.
 

פתרונות החברה לטיפול ושיפור ביצועים במגופים כוללים:

 

חומרי איטום וסיכה יחודיים לשסתומים ולמגופים

חומרי איטום וסיכה,  בעלי עמידות בטמפרטורה קיצונית. החומר פותח עבור שסתומים בשימוש במערכות המוליכות גז טיבעי וגפ"מ, הידרו קרבונים קלים ואף לצנרת ולמגופים המכילים נפט גולמי כבד.
החומר מכיל חומרים עמידים כנגד הכימיקאלים המוזרמים, אוטמים הייטב ואף מפחיתים את מומנט ההפעלה..

 

להורדת מידע נוסף בנושא                          ____________________________________________________________________________________

 

חומר לשטיפת שסתומים

חומר לשטיפת שסתומים ומגופים עובד על עיקרון של חדירה והפעלת לחץ בתוך המגופים (ברזים) במטרה לפרק ולנקות את השסתום. החומר אינו מכיל חומצה קאוסטית, ממיס או מוצק וזאת על מנת לשמור על אורך חיי המגוף.
החומר הינו בטוח, מתכלה, ואינו מסוכן. החומר מותאם לכל חומרי הסיכה וחומרי האיטום.

 

להורדת מידע נוסף בנושא                           ____________________________________________________________________________________

 

ציוד שימון בלחץ גבוה במיוחד

ציוד אשר בעזרתו ניתן לבצע שימון וגירוז של מכונות. ניתן לרכוש מגוון מגרזות ומשמנות – מהירות מאוד (מקל גריז שלם בכ-60 שניות להזרקה), חזקות מאוד.

 

להורדת מידע נוסף בנושא                             ____________________________________________________________________________________

 

אביזרים ומתאמים

כל סוגי המתאמים והאביזרים הקיימים בתחום תעשיית הגז וההידרוקרבונים, המעוצב עם סימון כדור מיוחד לתאחיזה בלחצים קיצוניים הנדרשים במגופים בסוג התעשיה המדובר. מותאמים על מנת למנוע קורוזיה של פני הפטמות והמגופים.

 

להורדת מידע נוסף בנושא               ____________________________________________________________________________________

 

חומרי סיכה - ופתרונות חיצוניים

פתרונות מותאמים ועמידים בתנאי מזג אוויר השונים. בעלי חומרי סיכה מיוחדים המסייעים לעכב קורוזיה, ולמנוע חלודה. משחררים ברזים ומגופים "תקועים", תוך שמירה על איטום מושלם.

 

להורדת מידע נוסף בנושא