לייעוץ ומידע

שדה חובה

אודות החברה

אודות החברה

אודות החברה ערן טכנולוגיות

אודות החברה

התמחויותיה של ערן טכנולוגיות כוללות – בין היתר מערכות שימון והטיפול בהן על כל ניגזרותיהן, החל מייצור של שמנים העשויים tailor made לאפליקציות ספציפיות, ועד לביצוע בדיקות שמנים אנאליזות וניתוחן של התוצאות.


בנוסף לכך, ערן טכנולוגיות עוסקת בטיפול ומכירה של מדחסי תהליך ושדרוגם, קונביירים ומסועים על מגוון שרשראותיהן המיוחדות, טיפול במערכות הובלה והשנאה של חשמל, טיפול וביצוע שיפורים במגופים להולכת מים, דלקים, וגז.


התהליך ביישום הפתרונות השונים מתבצע בכל אחד מהשלבים הבאים על פי הצורך - התכנון, הייצור, ההתקנה, ההפעלה, ההדרכה, האחזקה ומתן אחריות למערכות ולציוד.


החברה מספקת פתרונות חכמים למגוון תעשיות הכוללות את תעשיית הנפט על כל ניגזרותיו, הגז הטבעי, תעשיית הפטרוכימיה, החשמל, התפלה, כימיקלים והכרייה.


ערן טכנולוגיות - מתמחה בייצור שמנים וגריזים לאפליקציות מיוחדות, ומתבלטת מעל לכל מתחרותיה במתן פתרונות ייחודיים מאוד לאפליקציות בנוכחות כימיקלים אגרסיביים, טמפרטורות קיצוניות, עומסים גבוהים במיוחד ועוד. אנו מייצגים בארץ את מיטב היצרנים המובילים בעולם ומספקים פתרונות מתקדמים לתעשייה באמצעותם.

לרשימת הטכנולוגיות והספקים


לצוות החברה ניסיון עתיר בשילוב טכנולוגיות מתחומים שונים - תוך פיתוח פתרונות ומוצרים חדשניים וסינרגיים המותאמים לצרכי הלקוחות - הבאים מעולמות שונים... על כך גאוותינו וייחודינו.

     תעודת ISO 9001 לערן טכנולוגיות בע"מ 

צור קשר

שדה חובה