לייעוץ ומידע

שדה חובה

טיפול במגופים לתעשיית הנפט, הכימיקלים, המזון והמים

טיפול במגופים לתעשיית הנפט, הכימיקלים, המזון והמים

מגופים או שסתומים הם התקנים, לרוב מכנים, והם משמשים לשם פתיחת מעברים, סגירת מעברים או לשם וויסות זרימה של נוזלים מסוגים שונים או גז.

אביזרים לתעשיית הנפט

ישנן חברות אשר מייצרות ומפיצות חומרים המשמשים לאיטום וסיכה לצרכים תעשייתיים. כמו כן הן מייצרות מוצרים אחרים נלווים הקשורים לנושא כמו ציוד שימון ומגוון אביזרים שונים המיועדים הן לתעשיית הנפט והן לתעשיית הגז. המוצרים הללו בעלי חשיבות רבה והם מוסיפים ומאפשרים פעולות מקסימאליות בזמן תהליכים הנחשבים למורכבים בתעשיית הנפט ובתעשיית הגז העולמית.

מוצרי כתר

מוצר כתר אחד - Valve-flash, הוא מוצר אשר באפשרותו לשטוף חומרים מזהמים, חומרים מזהמים אלה הם תוצרים של חמצון ואטמים שהתייבשו והם אינם ממלאים עוד אחר ייעודם וכתוצאה מכך מתקבלות דליפות דרך המגוף. המוצר משחרר מגופים תקועים, מרכך את החומרים היבשים אשר אינם ממלאים עוד את תפקיד האיטום,  ובאמצעות הזרקת חומר איטום חדש, הוא בונה מחדש את האטמים, והכל, על קווים חיים ללא צורך בפירוק במגוף ואו השבתתו. זהו פתרון מצוין שלמעשה מסמן פריצת דרך בעלת משמעות רבה ועולמית, כמו גם חסכונית לצורך טיפול קבוע ומונע במגופים אשר מוצבים לצרכי תעשיית הנפט, המזון והמים.

כמה וכמה פתרונות

ישנם כמה וכמה פתרונות שונים. למשל, חומרי סיכה ואיטום המיועדים לשסתומים ומגופים. חומרים אלה עמידים בפני טמפרטורות קיצוניות. החומרים הללו פותחו בעבור שסתומים המשמשים למערכות המובילות גז טבעי, הידרוקרבונים קלים וגם לצנרות ומגופים אשר מכילים נפט גולמי כבד, כימיקלים ומים. חומר זה מכיל חומרים אשר עמידים בפני כימיקלים מוזרמים, החומרים גם אוטמים בצורה אופטימאלית ומפחיתים את מומנט ההפעלה.

חומר לשטיפת שסתומים

זהו חומר המיועד לשטוף שסתומים ומגופים והוא עובד על פי עיקרון של חדירה תוך כדי הפיכת לחץ בתוך המגופים עצמם. המטרה היא הן לפרק והן לנקות את השסתום. חומר זה איננו מכיל חומצה קאוסטית, הוא ממיס או מוצק על מנת לשמור על חיי מדף ארוכים של המגופים. זהו חומר הנחשב לבטוח מאוד, יש לו תכונות של התכלות והוא גם לא מהווה שום סכנה, דבר שאין להתעלם ממנו. החומר מתאים במיוחד לכל חומרי הסיכה וחומרים המיועדים לאיטום באשר הם.

ציוד שימון בלחץ גבוה במיוחד

ציוד שימון בלחץ גבוה מאפשר לשמן מכונות. ישנו מגוון רב של מגרזות ומשמנות, הן מהירות מאוד, מדובר על "מקל" (אצבע) גריז אשר מבצע הזרקה בדקה בודדת בלבד.

אביזרים ומתאמים

ישנם סוגים שונים של מתאמים ואביזרים הקיימים בתעשיית הגז ובתעשיית ההידרוקרבונים, הם מעוצבים באמצעות סימון ייחודי לאחיזה בלחצים הנחשבים לקיצוניים הנדרשים במגופים בתעשיות הרלוונטיות. אביזרים אלה והמתאמים, מתואמים בכדי למנוע קורוזיה של פנים המגופים והפטמות.

חומרי סיכה ופתרונות חיצוניים

אלה הם פתרונות המתאימים ועמידים בפני תנאי מזג אוויר משתנים. הם בעלי חומר סיכה ייחודי המסייע לעכב קורוזיה והוא גם מונע חלודה. חומרים אלה משחררים מגופים וברזים תקועים וכל זאת תוך כדי שמירה על איטום אופטימאלי.

 

 

צור קשר

שדה חובה